Samsung Galaxy J5 Android 6.0.1 cihaza root atmak

İnternette araştırdım fakat android sürümü bu durumu etkiliyor sanırim. Bu yüzden riske atmadim. Çözüm önerilerini bekliyorum.

gncr gncr (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Birazdan Sana Root Yapmayı Anlatırım Ama, Root İşlemleri Tehlike Temin Edebilirler,Garanti Dışına Çıkmanızı Sağlar.

    Uzmanim.net - Site İçi | Root Anlatımı | Tıkla !

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

    • sm-j500f gncr 6 yıl önce
    • @gncr En Yakın Zamanda Cevabı Güncelleyeceğim malgibiolan 6 yıl önce
    • @gncr SoruyuGüncelledim Bi Bakın İsterseniz malgibiolan 6 yıl önce
    • Teşekkur ederim bakacağım gncr 6 yıl önce

    telefonu takıyorum,root işlemi başlıyor fakat böyle bir hata veriyor ve root başarısız oluyor   @ malgibiolan

    gncr gncr (9)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Geliştirici seçeneklerini açıp usb hata ayıklamayı etkinleştirdinmi ?? @gncr malgibiolan 6 yıl önce
    • evet, yükleme engellendi hatası veriyor gncr 6 yıl önce
    • @gncr 1-) Kingo Root Uygulamasını Pc'ye İndireceksin. 2-) Telefonun Ayarlarında Güvenlik Yerine Gel. Bilinmeyen Kaynakların Aç malgibiolan 6 yıl önce
    • Onuda yaptım gncr 6 yıl önce
    • @gncr olması gerekirdi malgibiolan 6 yıl önce
    • @gncr Kingo Link Değil Pcye Yükleyeceksin . Ve Kingo Root malgibiolan 6 yıl önce
    • kingo root ugulamasını pc ye indirdeim,telefona değil. root işlemi olurken böyle bir hata verdi. telefona bir şey kurmadım. başka bir root yöntemi var mıdır @malgibiolan gncr 6 yıl önce
    • Birde Sadece KingRoot Var Tek Tık Root malgibiolan 6 yıl önce