Samsung Galaxy J7 Prime, Android 8 güncellemesi ne zaman gelecek?

Merhaba, Samsung Galaxy J7 Prime telefonum hala Android 7 sürümünde. Android 8 sürümü ne zaman gelecek?

zozep zozep (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Guncelmiyiz.com sitesinde yazdığına göre Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F model için 19 Ekim'de Android 8 güncellemesi gelmesi planlanıyormuş.

    Gelişmeleri buradan takip edebilirsin: http://www.guncelmiyiz.com/arama/sm-g610f

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Vay, 6 gün kalmış demek :D zozep 5 yıl önce
    • Bu kesin doğru olmayabiliyor ama. Önceden 12 Ekim yazıyordu şimdi 19 Ekim'e çıkmış. Bu kesin tarih değil, planlanan tarih. Ama eninde sonunda gelecek o kesin. @zozep omercik 5 yıl önce
    • Yine ertelemezler inşallah. zozep 5 yıl önce