Samsung Galaxy J7 Prime, Android 8 Oreo güncellemesi hala gelmedi?

Güncelmiyiz adlı sitede, 26 Ekim tarihinde Android 8 Oreo güncellemesi gelecek deniliyordu. Önce 19 Ekim günü alacak deniliyordu, fakat 2 gün kala ileri tarihe atıldı. Şuan 26 Ekim'de, yani dün gelecek diyordu, ve 2 gün kala ileri tarihe atılmadı, yani kesin gelecek. Üstelik, sitede ''yayınlandı'' da yazıyor. Fakat hala gelmedi..

Edit: Orijinal Samsung Garantili Galaxy J7 Prime

İlgili site için tıklayınız.

zoxeh zoxeh (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tür güncellemeler bölgesel ve parça parça dağıtılır. Tüm kullanıcılara aynı anda gelmez. Biraz daha beklemende fayda var.  Yaptığım araştırmada 'türkiye'den bazı kullanıcılar Samsung Galaxy J7 rpime oreo güncellemesi almaya başlamış. Bazılarına henüz gelmemiş.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Acaba çok kullanıcı var diye mi böyle yapıyorlar? zoxeh 5 yıl önce
    • @zoxeh evet birden tüm kullanıcılara güncelleme dağıtmak samsung sunucularına çok yük bindiriyor. Ayrıca böyle parça parça dağıtarak olabilecek herhangi bir sorunda etkilenecek kullanıcı sayısını azaltıyorlar. hakan 5 yıl önce