Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610FZDDINS ile Samsung Galaxy J7 Prime SM-G6100ZDDTGY arasında ne fark var?

Merhaba arkadaşlar kendime temmuzda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610FZDDINS  telefon almıştım. Kardeşimede 1 hafta önce j7 prime aldım ama o  Samsung Galaxy J7 Prime SM-G6100ZDDTGY  diye geçiyor.

Bu  SM-G610FZDDINS  ile Samsung Galaxy J7 Prime SM-G6100ZDDTGY modellerinin farkı nedir araştırdım bir türlü bulamadım.

kahramanca42 kahramanca42 (61)
6 yıl önce sordu

  • telefon modelleri tarafımca düzenlendi. murat 6 yıl önce
  • Anladım ama 16 gb değil benim telefon 32 gb kahramanca42 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Galaxy J7 Prime SM-G6100ZDDTGY Özellikleri:

  • İşlemci 2.0Ghz
  • Kapasite 32GB

Galaxy J7 Prime SM-G610FZDDINS Özellikleri:

  • İşlemci 1.6Ghz
  • Kapasite 16GB

Aralarındaki temel fark işlemci hızı ve depolama alanı olarak görünüyor.

murat murat (12492)
6 yıl önce cevaplandı

  • hangisi türkiyede satışta? ismail1452 6 yıl önce
  • netten bulduğum kadarı ile Galaxy J7 Prime G610 satılıyor @ismail1452 murat 6 yıl önce