Samsung Galaxy Mega format attım, fotoğraf videoları geri yüklemem kurtarmam mümkün mü ?

Merhaba Samsung Galaxy mega telefonumun ekran şifresini unuttuğumdan telefona format attırdım fotoğraf videoları geri yüklemem kurtarmam mümkün mü ? Telefondaki herşey çok önemli benim için bu yüzden yazdım böyle bişey mümkün mü acaba

selay selay (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google Fotoğraflar ile senkronize olmuşlarsa geri gelir, google hesabınızda oturum açın, galeriye düşmeye başlarlar. Eğer yapılmamışsa maalesef artık geri getiremezsiniz.

    buraksari buraksari (7)
    6 yıl önce cevaplandı

      bu mümkün olabilir. ama bazı durumlarda tam kurtaramayabilir ama birçok şeyde işe yaradı.

      yapman gerekenler:

      1-MiniTool Power Data Recovery 6.8'i indir

      MiniTool Power Data Recovery 6.8 (tıkla)

      not: bunu indirdiğinde 1GB iznin oluyor. ama internetten keyini bulduğunda sınırsız oluyor.

      2- program açıldığında, "Digital Media Recovery"e tıklıyorsun.

      not: bu sırada tabletinin bilgisayarına bağlı olması gerekiyor.

      3-tıkladıktan sonra tabletini seçiyorsun.

      not: bu uzun süre sürebilir.

      4- silinen dosyanın konumuna giriyorsun

      5- dosyalarını seçip "Recover"e tıklıyorsun

      bu kadar!

      tevfik07 tevfik07 (1)