Samsung Galaxy Note 3 de mobil ağ ile indirme yapamıyorum

Samsung Galaxy Note 3 de mobil ağ ile indirme yapamıyorum. Wifi ile baglıyken indirme yapabiliyorum. Ayarlara baktım bırsey bulamadım. Çözümü için yardım ederseniz sevirim

yaseminn yaseminn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde 3G üzerinden indirme işlemini engelleyecek bir özellik yok.

    Fakat belki Access Point ayarlarınızda sorun olmuş olabilir.

    Samsung Galaxy Note 3 için şunları kontrol eder misiniz? Beim cihazım ingilizce olduğu için ingilizce yazacağım (Türkçe'ye çevirmeyi deneyeceğim, biraz farklı olabilir)

    1. Samsung Galaxy Note 3 telefonunuzda Settings (ayarlar) bölümüne dokunun.

    2. Mobile Network (Mobil şebeke) dokunun.

    3. Access Point Names (Erişim Noktaları Adları?) dokunun.

    4. APN's açılacaktır. Burada operatorunuze göre Avea, Turkcell,Vodefone hangisi yazıyor ve seçiliyse ona dokunun.

    5. Proxy (Vekil sunucu) ve port bölümlerinde bir şey yazıyorsa temizleyin.

    3G ile download sorununda olabilecek tek şey, aklıma gelen bu.

    Ayrıca bir yazılım yüklediyseniz sorun ondan da kaynaklanabilir. Hotspot, VPNdroid vs gibi bir yazılım.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • dediğinizi yaptım ancak sorun hala devam ediyor. yaseminn 9 yıl önce
    • İndirme sorunu sadece Google Play'de mi mevcut? murat 9 yıl önce
    • hem internetten hemde Google Play'den sorun yaseminn 9 yıl önce