Samsung Galaxy Note 3 Şifre sorunu (SİSTEM AÇIĞI)

Telefona şifre olarak desen koyduğumuzda kapattıktan sonra açtığımız zaman deseni 5 kere yanlış girip pin kodundan giriş yaptığımız zaman direk telefon açılıyor ve kapatıp açtığımız zaman ise ekranda desen çıkmıyor yani sistem açığı olarak düşünüyorum neden böyle oluyor bir fikriniz varmı ?

                                                                                                                        -Teşekkürler...

lucas77 lucas77 (199)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bana Göre Bu Bir Açık Değildir .

    Şifreyi 5 Kez Yanlış Girdiğinde Unutmuş Olman İhtimali

    İçin Senden Telefonun PİN'ini Veya Telefona Bağlı Google Hesabını İster.

    Bunu Girip Telefonu Açtığında İse Şifreyi Sıfırlar .

    Sonra Senin Yeniden Şifre Koyman Gerekir.

    malgibiolan malgibiolan (307)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Peki bu her telefonlar için geçerlimi ? lucas77 5 yıl önce
    • @lucas77 evet benim android cihazlarımda'da geliyor. malgibiolan 5 yıl önce

    Bu bir güvenlik açığı değil. Desen kilidini 5 kere yanlış girdiğinde devre dışı kalıyor ve PIN'ı girmeni istiyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • devre dışı kalıyor derken desen şifresini mi kastettiniz ? lucas77 5 yıl önce
    • Evet yanlış girdiğin için kısa süreliğine askıya alınıyor ve ek olarak belirlediğin şifreyi girmeni istiyor. @lucas77 omercik 5 yıl önce