Samsung Galaxy S3'e Kilit Dolayısıyla Erişim Engeli

Merhabalar,

Telefonumun ekranı bozuldu ve yeni ekran tamir ücreti yeni telefon parası kadar nerdeyse bu sebeple tamir ettirmek yerine yeni telefon almayı tercih ettim.

Ancak telefonun içindeki müzik,dosya,resim gibi verilerime ulaşamıyorum çünkü ekranın bozuk olması nedeniyle ekran kilidini açamıyorum ve telefonu bilgisayara bağlayınca telefondaki dosyalara ulaşmama izin vermiyor kilit açık olmadığı için acaba bunu aşmanın bir yolu var mıdır?

ackres ackres (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer daha önceden telefonunun usb hata ayıklama modu etkinse deneyebileceğin bazı programlar var ama ne yazık ki benim denediklerimde telefondan onay istiyor yani ekranın hiç çalışmıyorsa bunun bir yolu yok.

    Sd kart kullanıyorsan verilerinin bir kısmını kurtarabilirsin ancak bütün verilerin telefonun kendi hafızasındaysa telefon tamircisine vermek tek çare.

    damlakoc damlakoc (1391)