samsung galaxy s3 fm radyo çalışmıyor?

telefon yeni. fm radyo telefonun kendisinde yüklü ama açılmıyor, daha doğrusu açık gözüküyor ama ses yok kanallar işlemiyor. çözüm yolu var mıdır?

snmsnm snmsnm (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonunuz yeni ve garanti dahilinde ise bir işlem yapmadan değişime götürmelisiniz.

    Aksi takdir de telefonu resetlemeyi deneyebilirsiniz.

    Telefonda radyonun çalışması için kulaklığın takılı olması gerektiğini de unutmayın.

    Samsung Galaxy S3'e nasıl format atılır? Hard reset nasıl atılır?

    Bunlar dışında hâlâ telefonunuz da radyo çalışmıyorsa, donanımsal  bir sorun vardır.

    hakan hakan (15424)
    10 yıl önce cevaplandı

      Google Play Store'deki AndroTurk Radyo programını deneyin.

      https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androturk.radio

      altanakbulut altanakbulut (-1)