Samsung Galaxy S3 GT-19300 telefonuma hangi ROM yüklemeliyim?

Elimde bir adet S3 GT-19300 var. Birkaç ay dayanması lazım ama aşırı kasıyor formattı her şeyini yaptım olmuyor. Son çare olarak hafif ve hızlı bir ROM yükleyeceğim. Tavsiye ettiğiniz en hızlı ROM hangisidir? Birde nasıl yükleyeceğimi söylerseniz sevinirim.

treajen treajen (43)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sonuçta ne kadar düşük android sürümünü seçersen telefonu o kadar az yormuş olursun diye düşünüyorum onun için düşük android sürümlü romları yüklemen faydalı olucaktır.

    umuttt umuttt (207)
    6 yıl önce cevaplandı

      -1

      Telefonuna uygun rom için araştırdım ama pek birşey bulamadım.

      Ama orjinal romu tekrar yüklemek istersen buraya tıklayarak nasıl yüklendiğine bakarblrsin

      Yada android 5.1 yapmak istersen buraya tıklayarak nasıl yüklendiğine bakarblrsin.

      Ama orjinal romu tekrar yüklemek daha faydalı olabilir. Bunları yapmadan önce dosyalar yedeklenmelidir.

      temmuz2004 temmuz2004 (47)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @treajen bunlar ile uğraşmak istemiyorsan yeni telefon almanı tavsiye ederim temmuz2004 6 yıl önce
      • Merhaba @temmuz2004 Bende sıfırlamak istiyorum, telefonum 4 yıllık, garanti vs. yok. En iyi ROM orijinal ROM mudur? pilaye 6 yıl önce
      • Veya yormayacak bir ROM öneriniz var mı? pilaye 6 yıl önce
      • @pilaye telefonun modeli nedir? Ona göre yanıt vereyim temmuz2004 6 yıl önce
      • Samsung Galaxy S3 (16 GB) @temmuz2004 pilaye 6 yıl önce
      • @pilaye özele gelirmsn temmuz2004 6 yıl önce