Samsung Galaxy S3 Neo çözünürlük sorunu

Samsung Galaxy S3  ile kamera çektiğim fotoğrafların çözünürlüğü çok düşük görünüyor. Fotoğrafı çekerken görüntü oldukça kaliteli fakat çektiğimde çözünürlük oldukça düşük. Sorun ne olabilir?

e3e3e3 e3e3e3 (15)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözünürlük ayarı düşük olmalı. Bunu en yüksek çözünürlüğe ayarlamalısın.

    Bende S3 var (Neo değil). Bu ayar bende uygulama arabiriminde üst kısımda sol başta. Çözünürlük ayarıda en üstteki 3264x2448 olarak seçili.

    Not: Hafızanda yer kalmadıysa çözünürlük ayarı otomatik düşürülüyor olabilir. Kamera uygulamasında kayıt için seçilen hafıza, hafıza kartı olmalı ve bu karttaki mevcut boş alanda yeterli olmalı.

    temmuz temmuz (12505)