Samsung Galaxy S3 silinen fotograflar geri gelir mi?

Merhaba, S3 Cep Telefonumdaki Fotoğraflarım Format Attığım için Silindi. Telefon Hafızasındaki Fotoğraflarımı Geri Getirmem Mümkün Mü ? Wondershare Dr.Fone for Android Programını Denedim Sonuç Alamadım Yardımcı Olabilecek Var Mı ?

zugo07 zugo07 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android silinen verileri kurtarma işleminde benim kullandığım en başarılı program Easeus mobisaver.

    Bu program android'de

    • Android silinen mesajları, sms geri getirme
    • Android silinen fotoğrafları geri getirme
    • Android silinen videoları geri getirme
    • Android silinen kişileri geri getirme
    • Android silinen belgeleri geri getirme

    işlemlerinde oldukça başarılı. EaseUS MobiSaver for Android ücretli bir program. Ücretsiz programı silinen verileri gösteriyor fakat geri almak istediğinizde satın almanızı istiyor. Ücreti 39$ civarında.

    EaseUS MobiSaver for Android buradan indirerek silinen verileri kurtarabiliyor mu ( en azından sizin istediklerinizi geri getirebiliyor mu) görebilirsiniz.

    Android cihazlarda silinen verileri geri getirmek için pek çok ücretsiz program denedim. Bazıları telefonun root edilmesini istedi, root işlemini gerçekleştirdim. Bu seferde dahili bellekde kayıtlı verileri geri getiremediler. Harici bir SD bellek kullanıyorsanız ondaki verileri geri getirmek kolay fakat dahili bellekte bulunan ve silinen verileri geri getirme konusunda en başarılı program EaseUS MobiSaver for Android programı.

    Android'in şu sürümlerinde başarılı:  Android 2.3/ 4.0/4.1/4.2/4.3/4.4

    Kullanımı oldukça kolay.

    alattin alattin (16984)