Samsung Galaxy S4, LG G2, HTC One, Motorola Moto X, Google Nexus 5 hangisi daha iyi?

Akıllı cep telefonlarından Samsung Galaxy S4, LG G2, HTC One, Motorola Moto X, Google Nexus 5  hangisi daha iyi?

Samsung Galaxy S4, LG G2, HTC One, Motorola Moto X, Google Nexus 5  artıları ve eksileri nelerdir?

Samsung Galaxy S4, LG G2, HTC One, Motorola Moto X, Google Nexus 5  karşılaştırması ve özellikleri

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Büyük ekranlı akıllı cep telefonları Samsung Galaxy S4, LG G2, HTC One, Motorola Moto X, Google Nexus 5 birbirine yakın özelliklere sahip cihazlar.

    LG G2 akıllı cep telefonu, Samsung Galaxy S4, HTC One, Motorola Moto X, Google Nexus 5  arasında en iyi ekrana sahip cihaz LG G2.

    LG G2 5.2 inç ekran boyutuna sahip.  LG G2 1080×1920 çözünürlük desteği var. Pil konusunda da Samsung Galaxy S4, HTC One, Motorola Moto X, Google Nexus 5 arasında en yüksek güce sahip.
    Tek eksi yanı pilinin çıkartılamıyor olması.

    Samsung Galaxy S4, HTC One, Motorola Moto X, Google Nexus 5, LG G2 modelleri arasında pili tak çıkart olan sadece Samsung Galaxy S4.

    Samsung Galaxy S4, LG G2, HTC One, Motorola Moto X, Google Nexus 5 hangisi daha iyi?

    Samsung Galaxy S4, LG G2, HTC One, Motorola Moto X, Google Nexus 5 temel özellik karşılaştırma tablosu yukarıdaki gibi.

    cemkara cemkara (4215)