Samsung Galaxy S4 telefona ulaşamıyorum

Samsung Galaxy S4'ün bataryası bozuldu, içinde ulaşmam gereken kayıtlarım var. Telefonu açtığımda bataryadan dolayı sürekli yeniden başlatıyor. İçindeki kayıtlara nasıl ulaşabilirim? Hafıza kartı falan var mıdır? Yani, telefonun vidalarını falan açıp hafızasına ulaşamaz mıyım? Yeni batarya'da almak istemiyorum, Ne yapacağım. Teşekkürler.

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

Başka çaresi yok bataryan bozuksa yeni batarya almak zorundasın.

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce cevaplandı

    başka yöntem var ama telefonun anakartına zarar verip işi daha kötü bir hale sokabilirsin...

    dnzclk44 dnzclk44 (19)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Yanlış bir bilgi verme lütfen @dnzclk44 darkcrak 5 yıl önce
    • Boş yere'de yorum yazma @dnzclk44 darkcrak 5 yıl önce
    • @darkcrak sakin ol sen de :) omercik 5 yıl önce
    • yanlış bilgi değil ? güç kaynağı varsa bataryanın girdiği + ve - kutbuna koyarak çalıştırabilir ama voltajı yüksekse anakartı yakabilir dnzclk44 5 yıl önce
    • yorum yazmak için yazı yazma lütfen dnzclk44 5 yıl önce

    Nasıl bir yöntem?

    ebuhasan ebuhasan (30)