Samsung Galaxy S5 nasıl format atılır? Samsung Galaxy S5 hard reset nasıl atılır?

Samsung Galaxy S5 nasıl format atılır?

Samsung Galaxy S5 hard reset nasıl atılır?

Samsung Galaxy S5 nasıl sıfırlanır?

Samsung Galaxy S5 fabrika ayarlarına nasıl döndürülür?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefonlarda yaşanan pek çok sorunu, zaman içinde oluşan yavaşlama problemini, donma sorunlarını çözmenin en pratik yolu android telefona format atmaktır. Samsung Galaxy S5 sıfırlamak, format atmak da Samsung Galaxy S5 telefonda oluşan pek çok sorunu çözecektir.

    Samsung Galaxy S5 telefona format atmanın iki farklı yolu vardır. Birincisi Samsung Galaxy S5 telefonu sıfırlamak, fabrika ayarlarına çevirmek, bir diğeri de Samsung Galaxy S5 telefona hard reset işlemi uygulamaktır. Hard reset işlemi daha çok telefon ekran kilidi unutulduğunda veya telefon bir sebepten dolayı açılmadığında uygulanır.

    Samsung Galaxy S5 nasıl sıfırlanır?

    1.Menü kısmından Ayarlar bölümüne girin.

    2.Ayarlar bölümünde Yedekle ve sıfırla başlığını bulun ve tıklayın.

    3.Menüde bulunan Fabrika Ayarlarını Sıfırla seçeneğini seçin ve Her şeyi sil diyerek telefonunuzu sıfırlama işlemini başlatın.

    Telefonunuz sıfırlanıp açıldığında fabrika ayarlarına dönmüş olacaktır. Yani aldığınız gün olduğu gibi telefonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

    Samsung Galaxy S5 hard reset nasıl atılır?

    1. Telefonunuz açıksa telefonunuzu kapatın.

    2. Sesi yükselt ve Home tuşuna basılı tutarken Güç(Power) tuşuna basın.

    3. Telefon açılana kadar basılı tutun. Samsung logosu gözüktüğünde bırakabilirsiniz.

    4. Recovery ekranı açılacaktır. Bu ekranda ses açma ve ses kısma tuşları ile hareket edebilirsiniz.

    5. Wipe Data/Factory Reset seçeneğine gelin ve Power tuşu ile onaylayın.

    6. Yes diyerek onaylayın. Açılacak ekranda Reboot System Now seçeneğini seçin ve onaylayın.

    Bu işlemlerden sonra Samsung Galaxy S5 telefonunuz fabrika ayarlarına dönmüş olacaktır.

    damlakoc damlakoc (1391)