Samsung Galaxy S6 ısınma sorunu

Samsung galaxy s6 aldim kulandim oyun oynarke n   internete girerken kamera kismi isiniyor sarj aleti isiniyor sizce normalmi

necefov necefov (-1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şarj işlemi zaten telefonun ısınmasına sebep olan bir işlem. Sen telefon şarjdayken oyun oynarsan telefonun daha da ısınır bu normal.

    Telefonun oyun oynarken ısınması normaldir. Tabi el yakacak kadar çok ısınmadan bahsetmiyorum. Kamera kısmının ısınması da normal. Çünkü işlemciye yakın bir bölge ve işlemci ısısı oraya etki ediyordur.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

      Telefonunu şarjda kullanırsan ısınma problemleri yaşaman gayet doğal oyun oynarken de ısınması normal zamanla alışırsın benim telefonumu ilk aldığımdada çok ısınıyor gibi geliyordu bi süre sonra çözdüm telefonu

      umuttt umuttt (207)