Samsung Galaxy S7 ne zaman çıkacak?

Samsung Galaxy S7 çıkış tarihi nedir?

Samsung Galaxy S7 çıkış tarihi

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung Galaxy S7 ne zaman çıkacak? Samsung Galaxy S7 çıkış tarihi nedir?

    Samsung Galaxy S6 serisiyle oldukça büyük ilgi görmüştü. Şimdi ise Samsung, yeni Galaxy S7 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 2016 yılının en iyi telefonları arasında olması beklenen Samsung Galaxy S7'nin ne zaman çıkacağı ise merak konusu. Peki Samsung Galaxy S7 ne zaman çıkacak?

    Samsung Galaxy S7 Özellikleri Nasıl Olacak?

    Samsung Galaxy S7 çıkış tarihi

    Samsung Galaxy S7'nin her yıl düzenlenen Mobile World Congress (MWC)'de tanıtılması bekleniyor. Samsung Galaxy S7 çıkış tarihinin Mobile World Congress (MWC)'nin düzenlendiği tarih 2016 Mart başı olacağını söyleyebilriz.

    brsozl brsozl (1961)