Samsung Galaxy S9 Almak İçin, Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyasından Yararlanmak

Arkadaşlar bilirsiniz S9 tanıtıldı. Alacağım telefon o olur inşallah. 4600 TL imiş. Her sene olduğu gibi, 500 TL indirim yaparlar yüksek ihtimal. Fakat, 4000 TL bile uçuk bir fiyat.. Haber sitesinde duydum, eskiyi getirene, yeniyi indirimli veriyorlarmış. Eski telefonlar ama bende, S3 ve S4 mini var. Çizik dahi yok. Kılıf ile kullanıldı. Onları götürsem, yeniyi kaça verirler? Ayrıca kampanyalar falan olsa?

fice00 fice00 (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    kampanyayı Görmedim ama Bir forum da 1300 tl bir indirim yapılcagından bahsediyodu ..

    krsn krsn (233)