Samsung Galaxy Tab 4 10.1 kapanma sorunu

Tablettimin ekran parlaklığını en son a doğru getirince ekran da yanıp sönmeler olup kendi kendine kapanması neden olabilir ? Sonra açınca en son %51 iken %23 e düşmesi neden olabilir ki bundan önce bir hafta tableti çekmeceye koyup öylece beklettim belki düzelir diye ama nafile birde güç tasarrufu modunu kapatınca ekran çok kısık olsa bile dahi ekran da yanıp sönmeler olup kapanıyor aynı şekil açtığımda şarz ı baya düşürtüyor ?

Nedenleri ve çözümleri hakkında bilginiz var ise yazarsanız mutlu olurum.

Teşekkür Ederim..

lucas77 lucas77 (199)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tabletini sıfırla, fabrika ayarlarına geri al (hard treset).

    Eğer problem düzelirse ne ala. Diğer türlü (düzelmezse) bir teknik servise tamir için vermen gerekecektir.

    temmuz temmuz (12505)