Samsung Galaxy Tab 4 mü Tab 3 Litemi?

Arkadaşlar Hangi tableti almalıyım. samsung galaxy tab 4 mü tab 3 litemi?
oyun videoları falan çekecem :) sizce hangisiini alayım  .  )  kanalım var bin abone

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bence tab4

    tevfik07 tevfik07 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Kesinlikle Tab4. Tab3 Lite kullanıyordum çok kötü. Ona uyumlu root dosyası bulamıyorsun. Veya ön kamerası yok.Tab3 Lite için de artık ekran kayıt programı kalmadı. Sürüm yetersizliği oluyor. @katil213

      toprak34 toprak34 (2026)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Ohh Teşekkür ederiim az daha 3 lite alıyordum bundan sonra 4 alacam :) katil213 6 yıl önce
      • @katil213 :) Ne demek toprak34 6 yıl önce