PC Hiçbir şekilde telefonu görmüyor, telefon USB Algılamıyor.

Samsung Grand Prime`ı PC ye Bağlıyorum Ancak Sadece Şarj Oluyor MTP de açık PC de Driverler de Yüklü diğer telefonum download moddada mtp olarakda gözüküyor ama pc görmüyor ve telefonumda pc yi usb olarak görmüyor şarj oluyor bunun çözümü olmalı heryerde arattım yok ilgilenirmisiniz ?

isimsizkullanici isimsizkullanici (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilen Yok mu ?

    isimsizkullanici isimsizkullanici (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Telefonunuzsan hata ayıklamayı açıp tekrar denediniz mi

      oguzhanzbey oguzhanzbey (7)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Evet herşeyi Yaptım Dedim ya. Düzeltmenin bir yolu olmalı. isimsizkullanici 2 yıl önce

      Aynı şey benim başıma geldi. USB kabloyu değiştir.  Telefonu bilgisayar bağladığın USB kablodan kaynaklanıyor olma ihtimali çok yüksek.  Kalitesiz USB kablolarda sadece şarj yapılabiliyor. USB kablo içinde veri hattı olmuyor. Bu sebepten PC ye taktığında sadece şarj olur.

      Telefonunu başka bir usb veri kablosu ile pc ye bağla. O zaman görecektir.

      murat murat (12492)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Bütün Kabloları Denedim Ancak Olmadı Diğer Telefonumda Görünüyor USB Olduğu. isimsizkullanici 2 yıl önce