Samsung gt-c 3310 telefonumdaki fotoğraflar ve videolar silindi geri getirmek mümkün mü

Merhaba. Benim daha önceden samsung gt-c 3310 telefonum vardı ve orda oğlumun fotoğrafları video kayıtları vardı.format attırdım ve hepsi silindi.bunun bir çaresi yokmudur.

tarkan32 tarkan32 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung gt-c 3310 akıllı telefon sınıfına girmediği için 3. parti yazılımlar ile verik kurtarma yapmak mümkün değil. Üzerinde samsung işletim sistemi var.

    Fakat USB bağlantısı varmış. Bilgisayara USB port üzerinden bağlanabiliyor ve bilgisayarda USB depolama birimi olarak görebiliyorsanız  Silinen videoları geri getirme linkinde anlatılan yöntemi deneyebilirsiniz.

    Tabi herhangi bir veri kurtarma merkezinde özel cihazlar kullanarak verileri kurtarmak mümkün. Ben evde sizin yapabilme ihtimalli üzerine çözüm yazdım.

    hakan hakan (15409)