Samsung GT S5610K ile Facebook'a nasıl girilir?

Samsung GT S5610K telefonum var. Bu telefonla internete, Facebook'a nasıl girebilirim?

concoa3 concoa3 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ayarlarını kurcala mobil veri falan varsa internete girebiliyordur. Yoksa da şansına küsersin.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • tuşlu telefonda mobil veri yok bir defa girmiştim ama nasıl olduğunu unuttum concoa3 6 yıl önce
    • Eğer varsa ayarlarda mutlaka vardır. Bağlantı ayarları falan o tarz yerlere bakabilirsin. Yoksa yoktur @concoa3 omercik 6 yıl önce

    Samsung GT S5610K gibi telefonların internet bağlantısı olsa bile sınırlı önbelleği olduğu için Facebook gibi yüklü web sitelerini düzgün açmaları mümkün değildir.  Yine sahip oldukları işletim sistemleri farklı olduğu için app yüklemek de mümkün değil.

    hakan hakan (15394)