Samsung J1 telefonda internet sorunu

Merhaba benim Samsung J1 markalı android 4.4,4 işletim sistemi telefonda sürekli internet kopukluğu yaşıyorum bağlantı var görünüyor ama girmiyor internete Wi-Fi bağlantısını kapatıp açıyorum öyle oluyor çözümü nedir

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Samsung J1 ile ilgili tuhaf bir sorun okumuştum. Eğer SD kart takılıysa bu tür internet bağlantılarında kopma olabiliyormuş. Çıkarttığınızda sorun düzeliyormuş.

    Samsung Galaxy J1 ile ilgili pek çok sorun görünüyor. Samsung Galaxy J1 biraz sorunlu bir telefon olarak görünüyor.  Samsung Galaxy J1 ile ilgili kalıcı çözümler de maalesef yok.

    hakan hakan (15394)