Samsung j3 internet sorunu

Telefonumun interneti neden bu kadar yavaş.Şebeke yok diyorsanız çarşıda okulda heryerde hep aynı.
Önceden S4 telefon kullanıyordum aynı interneti kullanıyordum o telefonda gayet normaldi ama J3 telefonda çok aşırı yavaş internet.

Sorun neyden kaynaklı ve nasıl çözebilirim?

researcher researcher (17)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonun çekiş sinyali çok zayıf. Bunu ayarlar ile çözmen mümkün değil. Her yerde aynı oranda çekiyorsa telefonunda donanım kaynaklı bir sorun olma ihtimali çok yüksek. Telefonun iç anten bağlantısında bir sorun olabilir.

    Senin telefonun en alt seviyee şebekeye bağlı. Bu hem telefonun konuşma kalitesini hem de internet hızını etkiler. Bunu ayarlar ile düzeltmen mümkün değil. Yanlış yapılmış bir ayar buna sebep olmaz. Telefonun garanti dahilindeyse mutlaka yetkili servise götür. Garantisi yoksa da yine telefonun bir servis görmesi gerekir.

    hakan hakan (15394)