Samsung j7 2016 model telefona root nasıl atılır?

Samsung j7 2016 model telefona root nasıl atabilirim?

Android sürümü  8.1.0 oreo

oguzhan34 oguzhan34 (96)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Root "şunu yaparsan atarsın" denecek kadar basit bir işlem değil maalesef. Her Android sürümüne, her markaya hatta her modele göre değişiyor. Nasıl atarsın bilemiyorum ama Google'da "samsung j7 2016 android 8.1 root" diye aratırsan sana daha iyi yardımcı olur. İlgili root dosyalarını falan indirip telefona flashlaman gerekecek.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • O konuları biliyorum ama dosyayı bulamadığım için sizden destek almak istedim. @farurhenho oguzhan34 5 yıl önce
    • Ben de baktım biraz kesin bir şey yok maalesef bi telefonculara falan göster istersen yapan vardır belki @oguzhan34 omercik 5 yıl önce
    • Teşekkür ederim :) @farurhenho oguzhan34 5 yıl önce

    1 tane program var telefonuna yükle işlem kolay

    Kingroot.apk

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bu program Android 5'ten sonra çöp oldu, hiç denemiş miydin? omercik 5 yıl önce