Samsung j7 misafir kullanıcı

Arkadaşlar bugün Samsung j7 telefon aldım misafir kullanıcı hesabı yok samsung canlı desteğe de yazdım onlarda yok dedi bunu eklemek için hergngih bir program varmı telefona yukliye bilicegim şimdiden teşekkürler

berkan2233 berkan2233 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GuestMode uygulamasını deneyebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Bunu indirdim çok saçma sapan bir uyguluma çok incelemdim ama çözemedim de açıkçası zaten Google Play puanida çok düşük yorumlar da berkan2233 6 yıl önce
    • Bunun gibi başka uygulamaları deneyebilirsin. Mantık bu yani. Guest mode diye aratırsın. @berkan2233 omercik 6 yıl önce