Samsung J7 Prime Android 8 Oreo güncellemesi ne zaman gelecek?

Samsung Galaxy J7 Prime Orijinal Türkiye garantili telefona Android 8.0 gelecek mi?

Samsung J7 Prime Android 8 Oreo ne zaman gelecek?

kowo kowo (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android 8.0 Oreo güncellemesi Galaxy J7 Prime için net değil. Yani Galaxy J7 Prime Android 8.0 Oreo güncellemesi alabilir de almayabilir de. Samsung tarafından Galaxy J7 Prime ile ilgili bir açıklama gelmemişti. Sadece  T-Mobile tarafından Galaxy J7 Prime Android 8.0 Oreo güncellemesi alıcağı duyuruldu.

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Sizce alır mı? kowo 5 yıl önce
    • @kowo yaz sonu gibi alır diye düşünüyorum hakan 5 yıl önce

    J7 Prime muhtemelen Android 8.0 alır, çünkü çok iyi bir telefon. Ama ne zaman alır belli değil.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 2018 sonu gibi mi? kowo 5 yıl önce
    • Maalesef bilgim yok. Ama yüksek ihtimalle alacağını düşünüyorum. @kowo omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho j7 2016 alır mı acaba ? oguzhan34 5 yıl önce