Samsung J7 Prime için Android 8 Oreo yayınlandı mı?

Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 8.0 Oreo güncellemesi alacak mı? Alacaksa ne zaman alacak biliyor musunuz?

Samsung J7 Prime Android 8 Oreo ne zaman gelecek?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung J7 Prime Android 8.0 ne zaman gelecek?

    Samsung, Galaxy J7 Prime için Android 8 Oreo güncellemesini 30 Eylül itibariyle Hindistan'da dağıtmaya başladı. Artık "j7 prime android 8 oreo gelecek mi?" sorusunun cevabını kesin olarak öğrenmiş olduk. Evet Galaxy J7 Prime Android 8 Oreo güncellemesini alacak.

    Sammobile.com sitesinde de görebileceğimiz üzere J7 Prime için Android Oreo güncellemesi Hindistan'da yayınlandı. Hatta direkt olarak Android 8.1.0 sürümü yayınlandı. Demek ki kısa süre içerisinde Türkiye dahil diğer ülkelerdeki J7 Prime kullanıcıları için Android Oreo güncellemesi yayınlanacak.

    j7 prime android 8

    Galaxy J7 Prime Android 8 güncellemesi Türkiye'ye ne zaman gelir?

    Guncelmiyiz.com sitesinde yazdığına göre Galaxy J7 Prime Türkiye kullanıcılarına 12 Ekim'de Android Oreo güncellemesi yayınlanacak.

    j7 prime android 8 turkey

    omercik omercik (9418)