Samsung J7 Pro formattan sonra silinen veriler nasıl kurtarılır?

Dün format attım ama yedekleme yapmayı unuttum tüm veriler silindi nasıl geri yüklerim ozelikle rehberimi

kullanici380265 kullanici380265 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gmail hesabı kuruluysa ve senkronizasyon yaptıysan, tekrar aynı hesabı kurduğunda kişilerin geri gelir.

    Şu adrese gmail adresinle giriş yaptığınde karşına ne geliyor? https://contacts.google.com/?hl=tr&tab=mC

    Eğer burada adres defterine kayıtlı kişileri görüyorsan telefona bu hesabı kurduğunde kişilerin geri gelir. Aksi halde başka şekilde kişileri geri getiremezsin.

    hakan hakan (15424)