Samsung Kies nedir? Samsung Kies nasıl kullanılır?

Samsung Kies programı nedir, ne işe yarar?

Samsung Kies programı Mac bilgisayara iner mi?

Samsung Kies programını nasıl kullanabilirim?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung Kies programı Samsung cihazınızı bilgisayara bağlayarak cihazdaki rehber, sms, müzik, video ve fotoğraf gibi dosyalarınızın tamamını yedekleyebilmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır ve Samsung tarafından geliştirilmiştir.

    Samsung Kies yazılımıyla aynı zamanda telefonunuzun Android yazılımını güncelleyebilirsiniz. Bazen belirli sebeplerden dolayı (örneğin IMEI farkı) normalde resmî olarak yayınlanmış olan güncelleme telefonunuza gelmeyebilir. Örneğin Galaxy J7 Prime için Android 7.0 resmî olarak yayınlandı, ama sizin telefonunuzda gelmemiş olabilir. Bu durumda Samsung Kies ile telefonu bilgisayara bağlayıp güncelleme yapabilirsiniz.

    Yaklaşık 70 MB'lık boyuta sahip Samsung Kies Android 4.2 ve üzeri Samsung cihazlarda çalışabilen ücretsiz bir yazılımdır. Hem Mac, hem Windows için sürümleri mevcuttur.

    Samsung Kies: http://www.samsung.com/tr/support/usefulsoftware/KIES/

    omercik omercik (9418)