samsung labtopum acilmiyor guc isigi yaniyor .siyah bir ekran geliyor .

Windows  7 homebasic  kullanıyorum  .calisma yaptim. laptopu kapattım  5 dk sonra actigimda sadece acildiginda power isigi yaniyor acilmiyor. format attirmak istemiyorum. içinde  önemli  bilgilerin var.internette yazilan bir cogunu denedim.olmadi .bios ekrani da hic bir dugmeyle acilmiyor

pisi pisi (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptop bataryasını çıkartıp bir süre beklediniz mi (5-10dk).

    Laptop bataryasını çıkartıp doğrudan fişe takılı çalıştırmayı denediniz mi?

    Bunun yaptıktan sonra hâlâ ekrana hiç bir görün tü gelmiyorsa donanım arzası yaşıyor olabilirsiniz. Yani Format işe yaranmaz.

    Önemli olan ekrana herhangi bir yazı gelip gelmediği.  Windows'un başlaması önemli değil. Power dügmesine bastığınızda ekrana bir yazı, görüntü geliyor mu?

    murat murat (12492)