Samsung laptobum format atma ekranında açılmıyor

samsung marka laptobum var format atmak istiyordum cd siz direk f2 tuşuna bastım sonra karıştırdım bişeyler yaptım sonra artık  bi ekrana giriyor özellikleri yazıyor en başta pc saati tarihi falan değiştirme yer var nasıl bilgisayarımı geri açabilirim

1899berk 1899berk (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Anladığım kadarıyla bilgisayarınızda BIOS'a girmişsiniz. Bios'tan çıkmak için F10 tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • f10 a bastığımda ise pc tekrar başlatıp açıyor aynı ekran geri geliyor be biosa girdim ama tam anlamıyla girdiim yani format atmak için girdim. artık pc yi açamadım f10 da etkili olmadı 1899berk 8 yıl önce

    f10 tuşu olmadı pc tekrar başlatıyor kendini ben format ekranına girdim tamamen ama yapamadım çıkmak istedim çıkmadıda

    1899berk 1899berk (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      restart tuşuna 10 saniye basılı tutun bilgisayarınız kapanır veya ctrl+alt+DELETE tuşlarına basarak cıkabilirsiniz format atmayı düşünüyorsanız

      daha önce hiç format atılmadıysa fabrika ayarlarına dönebilirsiniz ikinci olarakta bir cd gerekecek size

      bios ayarlarından girip format atmalısınız

      candan candan (4301)