Samsung laptopum var. Küçük kardeşim acıkken güç düğmesine basmış ve kapanmış birdaha da acılmadı güç düğmesine ışıkta gelmiyor sorun ne olabilir.

Güç düğmesine ışık gelmiyor fan vs. Organlar calışmıyor

Samsung markası laptop

Birtek şarja takıldığı zaman şarj oluyor ışığı yanıyor

kullanici141162 kullanici141162 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Büyük ihtimal power tuşu ile alakalıdır

    hsyn01 hsyn01 (52)
    3 yıl önce cevaplandı

    şarjını tam doldur sonra aç çünkü benimkide öyle oldu şarjını doldurdum öyle açıldı

    baterx baterx (9)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Direkt acıldımı basınca kullanici141162 3 yıl önce
    • Şarjdayken denedim acılmadı kullanici141162 3 yıl önce
    • bence tamirciye götür. bu güç düğmeleri teknolojinin en önemli tuştur baterx 3 yıl önce
    • Götürdüm anakarta olabilir dedi ilgilenmedi kullanici141162 3 yıl önce
    • Ama güç düğmesine bastığımda güç ışıgı yanıp sönüyor kullanici141162 3 yıl önce
    • bana göre senin bilgisayar gitti. baterx 3 yıl önce
    • başka bir yere götürdün mü? baterx 3 yıl önce