Samsung marka Android tabletten yanlışlıkla silinen kayıtlı notlarımı geri getirebilir miyim?

Samsung marka Android işletim sistemli tabletten yanlışlıkla silinen kayıtlı notlarımı geri getirebilir miyim? Silindiginde Samsung Hesabım senkronize olmadığı için notlarım geri yüklenemedi.

Cihazın bu notları hafızasına otomatik kaydetme özelliği var mı? Hepsi çok önemliydi

knln knln (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef bunları geri getiremezsiniz. Silinen dosya ya da verileri geri getirme programları sınırlı işlem yapıyor. Bunlarda notları geri getirme özelliği yok.

    Otomatik olarak başka yerlere kaydetmek gibi bir özellik de yok.

    alattin alattin (16984)