Samsung Model Np350v5c Softr laptopuma Windows 7 format atamıyorum

Samsung Model Np350v5c Softr laptopuma Windows 7 format atamıyorum Bios ayarlarını yaptım fakat bir türlü format başlamadı DVD sürücüsü ve DVD çalışıyor fakat format başlamadı samsung yazısından sonra siyah ekran geliyor ve öylece saatlerce duruyor yardımlarınızı bekliyorum..

Şimdiden teşekkürler..

met1963 met1963 (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Birde bootable flash bellek ile yüklemeyi dene istersen.

    Yükleme flash belleğini Rufus (tıkla) ile oluşturabilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim yarın onu denicem şuan elimde çalışır bir PC olmadığı için deneme şansım yok met1963 7 yıl önce
    • Kolay gelsin temmuz 7 yıl önce

    Notebook a uygun bios ayarını bilen varsa yardımcı olabilir mı acaba yeni bir format DVD si aldım fakat format baslamiyor ve notebook un orijinal Windows 8 özelliği varmış bios dan bir ayar yapılarak tekrar formatlanabiliyormus konu hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim.

    Teşekkürler şimdiden

    met1963 met1963 (6)