Samsung Note 2 Instagram durduruldu hatası

merhabalar,

telefonum samsung note 2. intagram sürekli durduruldu hatası vermekte. başka uygulamalarda hata almıyorum ama instagram bir foto bile yüklesem baska bişe yapamadan durduruldu hatası veriyor. telefonu formatladım. fabrika ayarlarına sıfırladım. clean master yükleyip temizleme yaptım. fakat hala aynı hatayı almaktayım. hrer yolu denedi. ama h,iç bir çözüm yolu bulamadım. bana lütfen yardımcı olun. bu arada telefonum eski bir telefon belki 5 bilemediniz 6 yıllık ama hiç tamir görmedi tüm uygulamaları herşeyi tıkır tıkır çalışıyor.

kullanici253407 kullanici253407 (1)
5 yıl önce sordu

  • İnstagramdaki ön belleği temizlemeyi dene darkcrak 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Tüm uygulamalrı hatasız bir şekilde çalıştırması gayet normal olup tamir için bile doğru bir şekilde müdahale yapıldığı takdir de uygulamaları doğru düzgün bir şekilde çalıştıracağına gönül rahatlığı ile emin olabilirsiniz. Bende bu arada Samsung galaxy Note 3 kullanıcısıyım bundan 1 ay önce aynı durumuinstagram kullanırken bende de oluyordu donuyor takılıyordu bende bunun üzerine rapor bildirdim donmasına ve takılmasına karşın ondan sonra düzeldi gayet düzgün şekilde çalışıyor. Birde clen master kullanmanızı önermiyorum bunun yerine C clenaer kullanmanızı öneririm detaylı arama yapıp en ufak çöp dosyaları ve önbellekleri temizleme işlemini çok iyi derecede yapabiliyor asla arayüz karmaşıklığı yoktur sade bir tasarımı vardır. Size benim yaptığım gibi uygulama durduruldu gibisinden bir ikon geldiği zaman rapor et bildir gibi bir ikon geldiği zaman ona basın ve sorununuzu bildirin yani yazın.

lucas77 lucas77 (199)