Samsung Note 3 Format İşlemi Nasıl Yapılır? Note 3 Hard Format Nasıl yapılır?

-1

Samsung Note 3 Telefona Format İşlemi Nasıl Yapılır?

Samsung Note 3 Telefona Hard Format Nasıl Atılır?

Samsung Note 3 Telefona Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

gibi sorunların yanıtlarını aşağıdan bulabilirsiniz.

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung Note 3 telefonunuza iki şekilde format işlemi uygulayabilirsiniz.Bunlardan birincisi sistem üzerindeyken yani android sistemi üzerinden, ikincisi ise telefon kapalı haldeyken yani Recovery Menüsü üzerinden.

    Samsung Note 3 Telefonunuzu tamamen sıfırlama işlemi yapmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

    Telefon üzerinden Sıfırlama(formatlama) yapmak için;

    1. Ayarlar bölümüne giriniz.

    2. Yedekle ve Sıfırla bölümüne giriniz.

    3. Fabrika ayarlarına Sıfırla

    4. Telefonu sıfırla ve herşeyi sil

    işlemlerinden sonra telefon yeniden başlatılacak ve herşey sıfırlanacaktır.

    Recovery Menüsü altından Sıfırlama(formatlama) işlemi Yapmak için;

    1. Telefonu kapatın.

    2. Sesi yükselt, Home(Ev) ve Güç tuşlarına tuşlarına basılı tutarak recovery menüsünün gelmesini sağlayınız.

    Not: Güç Tuşuna en son basmanızı öneririm.Aynı anda basmayı denerseniz diğer tuşlara basılı olmama gibi bir durumla karşılaşmış olabilirsiniz.Recovery menüsü açılana kadar basılı tutun.

    3. Recovery menüsü karşınızda geldiğinde ses azaltma ve arttıma tuşları yardımıyla seçim yapıp açma tuşu (Güç Düğmesi) ile seçiminizdeki işlemi uygulayabilirsiniz.

    4. Wipe CacheWipe Data Factory/Reset işlemlerini sırasıyla yapınız.

    5. İşlemler bittikten sonra Reboot System Now seçeneğinden telefonu yeniden başlatınız.

    Telefonunuz bu işlemden sonra yeniden başlayacak ve sıfırlama işlemi gerçekleştirilecektir.

    Not: Eğer ikinci yöntem ile yani Recovery üzerinden sıfırlama işlemi yaparken kendinize güvenmezseniz ilk yöntemle sıfırlama işlemi yapın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)