Samsung Note 3 Veri Kurtarma

Telefonuma bugün format atıldı resimleri tekrar yüklemek istiyorum önemli resimler vardı geri yükleme mümkün mü? Yardimci olursaniz sevinirim çok önemli benim için samsung note 3 telefonum

berrak berrak (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    EaseUS MobiSaver for Android Free  programını deneyebilirsiniz. Android silinen dosyaları kurtarmakta oldukça iyi bir programdır.

    Program ücretlidir. Ücretsiz olarak silinen veriler ve kurtaratılabilir veriler ile ilgili size bir ön izleme sunuyor. Eğer satın alırsanız da bu verileri telefonunuza geri yükleyebiliyorsunuz.

    EaseUS MobiSaver for Android Free nasıl kullanılır?

    1. Buradan EaseUS MobiSaver for Android Free indirin ve bilgisayarınıza kurun.
    2. EaseUS MobiSaver for Android Free kurulduktan sonra programı açın.
    3. Android telefonunuzu bilgisayara USB kablo ile bağlayın.
    4. EaseUS MobiSaver for Android Free otomatik olarak telefonunuzu algılayacaktır.
    5. Tarama işlemi başlayacak daha sonra size kurtarılabilir bilgiler gösterilecektir.

    Kullanması oldukça kolay bir programdır. Sadece resim değil, telefon numaraları, mesajlar gibi pek çok silinen veriyi görüntülüyor.

    damlakoc damlakoc (1391)