Samsung Np305e5a-S07TR ekran kartı driver sorunu

Merhaba yukarıda yazdığım samsung model laptopumda ekran kartı sürücüsünü yükleyemedim. W10 yükledim yine olmadı.samsung anasitesinden driverleri indirdim olmadı. Içine baktık arıza göremedik ekran kartında. Sorun ve çözümünde yardımcı olur musunuz

kullanici6868nn kullanici6868nn (1)
4 yıl önce sordu

  • Ekran kartının modeli? Nvidia mı ekran kartın AMD 'mi bunu bize belirtir misin :/ darkcrak 4 yıl önce
  • @darkcrak laptop modeli belirtilmiş ekran kartı Geforce GT 520MX hydra 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Ekran kartınız Geforce GT 520MX bunu nvidia'nın kendi sitesinden driver'ini indireceksiniz.

https://www.nvidia.com.tr/drivers/results/133006

hydra hydra (3800)