Samsung PC BIOS ayarlarıyla oynadım, bilgisayar açılmıyor

Pc32 bitten 64 bite yükseltecektim galuba bios ayaralrıyla oynadım ekran kapanıp açılıyor değişik şeyler oluyor bilgisayara napcam bilemiyorum galiba yanliş bişey kaydettim sonra pc açtım ekranın yukarisinda bir satırlık yazı geldi f4 bas falan diyor galiba neyse ben bastıkça ekran gidiyor sonra yine aynı şey geliyor .

aresqwe aresqwe (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    32 Bit'ten 64 Bit'e yükseltmek için BIOS ayarlarıyla niye oynuyorsun ? Sistem özellkilerini söyle 64 destekliyor mu. Madem 64 Bit yükselteceksin format at gitsin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      bios pili cıkart tak varsayılan ayarlarına döner

      krsn krsn (233)