Samsung R540 laptopum açılmıyor, Notebook yere düştü açılmıyor

0

Bilgisayarım dün çantasının içindeyken fazla yüksek olmayan bir yerden düştü. Bugün açmak için power düğmesine bastım ama ekrana hiçbir şey gelmedi simsiyah. Pili çıkarıp denedim yine düzelmedi. Nasıl çözebilirim bu sorunu ?

duyguduygu duyguduygu (1)
5 yıl önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  Büyük olasılıkla bilgisayarınızda fiziksel bir hasar meydana geldi.Ekranınız simsiyah derken hiç bir şekilde ekrana notebook logosu dahil görüntü gelmiyor anlamında olduğunu düşünüyorum.

  Ayrıca notebook power düğmesine bastığnızda bilgisayarınız çalışmaya başlıyor mu?

  Eğer bilgisayarınız çalışmaya başlıyorsa power ışının yanında harddisk ışığında bir işlem görüyor musunuz?Bunu şu yüzden soruyorum "bilgisayarınız aslında arka planda açılıyor ancak sadece görüntü gelmiyor" gibi bir durumu da göz önüne bulundurun.Eğer bilgisayarınız açılıyor ise işlem ışıkları sık sık yanacak veya açılma sesi gelecektir.

  Hiçbir şekilde görüntü ve işlem alamıyorsanız bilgisayarınızda fiziksel bir sorun oluşmuştur.Bu sorununda buradan malesef çözülemeyebilir.Bunun için bilgisayarınızın varsa garantiye yoksa teknik servis hizmeti veren bir yere vermeniz halinde sorunu öğrenebilirsiniz.

  ismailsarp ismailsarp (6284)
  5 yıl önce cevaplandı

   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol