Samsung R540 Webcam driver indirme linki

Amcamın akşam bilgisayarını formatladım. Fakat bit türlü Samsung R540 Webcam driver indirme linkini bulamadım. Samsung sitesine de baktım fakat Samsung R540 Webcam sürücüsü yok ya da ben göremedim.

Samsung R540 Webcam driver indirme linkini nereden bulabilirim?

ceyda ceyda (312)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba aşağıdaki linkte 2 farklı modelde webcam driveri var burdan ikisinede tıklayıp hangisi ise onu indirebilirsiniz yanlız downloada basınca farklı bir sayfaya yönleniyorsunuz bu sayfa da işletimi sisteminizin adını bulun uz ve onun altında ki downloada basınız lakin basınca driver setup diye bişi gelicek onu kapayınız bastıgınız butonun altında 4 haneli bir rakam gelir onu yazıp tekrar enter a basınız ve  gelen dosyayı indirip zip yada rar dosyasından çıkarıp kurunuz saygılarımla

    http://www.driverscape.com/manufacturers/samsung/laptops-desktops/r530-r730-r540/1638

    laboustasarim laboustasarim (693)