samsung rv511 bios ayarları

bilgisayara format atmak istiyorum ancak ne yaptıysam bir türlü bios ayarlarını tutturamadım o yüzden format atamıyorum.. samsung rv511..

alpolat alpolat (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bios ekranına girebiliyorsanız

    1. Security Menüsünden Security Mode Seçeneğini Disable yapmamız gerekiyor.

    " Boot " menüsünden ;

    -  Boot Mode  seçeneği UEFI Support olarak kayıtlıdır.UEFI Support sekmesinin seçerek karşımıza çıkan menüden Legacy Support olarak değiştirmeniz gerekir.

    Aynı işlemi Boot Mode seçeneğinin altındaki Boot Priority Seçeneği içinde yapmalıyız UEFI First seçeneğni Legacy First Olarak değiştirelim.

    En son Exit Menüsünden Exit Saving Chanages sekmesinden kaydedelim.

    - Kurulum Başlıyacaktır.

    ogzkzu ogzkzu (286)