Samsung S22B350H monitör ayarları nasıl olmalıdır?

Samsung S22B350H Monitörüm var. Ayarları genel olarak nasıl olmalıdır? Ben şuan fabrika ayarları ile kullanıyorum, başka neler yapabilirim? Ayrıca VGA ile dönüştürme yaptım, HDMİ ile bağlanmak istiyorum. Fakat HDMİ kapalı galiba, kabloyu algılamıyor.

Monitör için tıklayınız.(1)

Monitör için tıklayınız.(2)

fice00 fice00 (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Samsung S22B350H Monitör Türkçe kullanma kılavuzu (tıkla)

    Dikkat: Windows 10 için sürücü olmadığı anlaşılıyor. Olan sürücüyü denersin olursa, tamamdır. Eğer uymaz ve / veya yüklenmezse sürücüsüz kullanmaya devam edersin. Bu tür cihazlarda sürücü çok önemli olmaz ve çok gerekmez. Zira işletim sisteminin standart sürücüleri mevcuttur ve bu sürücüler cihazın çalışmasında bir problem çıkarmazlar, uyumlu olurlar.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hocam ilk resimde alttaki İndirinler adlı şey sürücüsü müdür? Windows 10 var bende de.. fice00 6 yıl önce
    • Mesajımın alt kısmına yeniden bak @fice00 temmuz 6 yıl önce
    • Eyvallah, CD yok bende de o dediğim; ilk resimde alttaki İndirinler adlı şey aynısı değil mi? fice00 6 yıl önce
    • En alta yeniden bak @fice00 temmuz 6 yıl önce
    • Hocam onu indirdim, Hem Analog, hem de HDMİ ile yükledim. İngilizce yazı çıktı, Google çeviriden baktım; Başarıyla yüklendi dedi. Aygıt yöneticisinde ise, monitör aygıtlarına baktım, tarih 2006'dan, 2012'ye çıkmış.. Ve monitörün adı, Genel Pnp'den, kendi Samsung olmuş.. fice00 6 yıl önce
    • Tamam, iyi yapmışsın, kolay gelsin @fice00 temmuz 6 yıl önce