Samsung s3 Sürüm nasıl yükseltilir

Samsung s3 telefonum instagramı güncellemiyor güncel olanını indirdim paket çözümlemede hata oluştu hatası aldım sonra baktım ki benim tlfnmn sürümü yetmiyor veya kaldırmıyor telefonumun sürümünü nasıl yükseltebilirim? tşkrlr.

winxp winxp (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Artık bir çok android uygulamaları eski android sürümlerini desteklemiyor yani desteği kesiyor.

    Altdaki link deki yöntemi deneye bilirsin bu link'de pubg üzerinden gidiyor ama sen instagram'ı indire bilirsin.(Bir çok uygulamalarda geçerli bu çözüm yöntemi)

    https://www.youtube.com/watch?v=ORv7DQYFUbQ

    darkcrak darkcrak (5158)