Samsung S3 telefonuma sesle mesaj yazdırmak istiyorum,ama bir türlü mikrofonu bulamıyorum

Samsung  s3 telefonuma sesle mesaj yazdırmak istiyorum,ama bir türlü mikrofonu bulamıyorum nasıl kayıt yapabilirim veya mikrofonu nasıl bulup kaydedebilim.

yenicerim yenicerim (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde klavye üzerinde mikrofon simgesine bastığınızda sesle yazdırma ekranı açılır.Ekrandan söylediğiniz kelimeler ekrana yazdırılır.

    Bu ayarlardan etkinleştirilmemiş olabilir.Ayarlardan etkinleştirme yapmak için;

    • Telefonunuzun Ayarlar bölümüne gelin.
    • Ardından Dil ve Giriş kısmına gelin.
    • Karşınıza gelen ekrandan klavyeler görünecektir.Ekran üzerinde varsayılan klavye üzerine tıklandığında açılan ekrandan Giriş Yöntemlerini Ayarla yazısına dokunun.
    • Daha sonra açılan ekrandan Google Sesle Yazma özelliğinin aktif olduğundan emin olun.

    Eğer sürümünüzden dolayı bu özellik çıkmıyor ise aşağıdaki linkten Google Klavye bağlantısına ulaşabilirsiniz.Bu klavye üzerinde sesle mesaj yazdırma özelliği bulunuyor.

    Google Klavye indir

    ismailsarp ismailsarp (6010)