Samsung S4 mini mobil verideyken ping sorunu

selamlar ben laptopıma telefondan internet açıp online oyun oynuyorum da ozellıkle aksam saatlerinde anlık net kesılmelerı ve pıng yukselmelerı oluyor...Telefona bakıyorum H harfının oklarının bir tanesı aktıf daha sonra H+ olup ıkı ok da aktıflesıyor ne yapmalıyım ?? ayrıca ekran kapanıncada net kesılıyor senkronizasyon kapalı onla alakalı olabılır mı ??

yeomanhunter yeomanhunter (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    H ya da H+ olması kötü bir şey değil öncelikle onu söyleyeyim. Mobil verinin bulunduğun yerde çekmemesiyle alakalı bir durum bu tamamen.

    Ekran kapanınca net kesilmesi de senkronizasyonla alakalı değil. Telefonunun Hotspot ayarlarında "ekran kapanınca açık tut" diye bir şey vardır o ayarı değiştirmen gerek.

    omercik omercik (9418)