Samsung S4 te Bluetooth ile Müzik Gönderme

Merahaba ben samsung s4 kullanıyorum yeni aldım bluetooth la nasıl müzik gönderirim aşağıdaki resimde bluetoth ile diyo ama hiçbir cihaz bulmuyor yardımcı olursanız sevinirim

laboustasarim laboustasarim (693)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    merhaba öncelikle size yapmış olduğunuz işlemi açıklayayım ardından çözümü anlatayım.

    öncelikle bu ekrandan müzik seçeneğine tıkladıgınız playerin ekranındaki bu bluetooth seçeneği medyada oynatılan müziği bir bluetooth aygıtına yönlendirerek sesini yönlendirmiş olduğumuz cihazdan çıkmasını sağlıyo yani bir bluetooth alıcı ses sistemine bluetooth ile aktarmanız sağlıyor ve yayını bluetooth cihazında yapıyor gelelim çözüme

    öncelikle uygulamalar menüsüne tıklıyoruz ve uygulamalar arasında "Dosyalarım" uygulamasına dokunuyoruz ve açılan ekranda göndereceğimiz resim,müzik,belge veya herhangi bir dosya için hafıza kartı mı yoksa telefon hafızasımı öncelikle onu seçiyoruz varsayalım hafıza kartından bir müzik göndereceğiz hafıza kartını seçip music konumuna geliyoruz varsayınlan konum music dir dilerseniz başka bir klasör oluştuurp taşıyabilir adını değiştirebilirsiniz.music konuma geldiğinizde aşağıdaki ekran karşınıza gelecektir

    şeklindeki müzik dosyasının sol tarafındaki seçim kutusuna basıp yukarıda ki yatay v şeklinde ki paylaşım butonuna basıp gelen sayfada bluetooth u seçip  aşağıdaki ekran karşınıza gelecek

    en üsteki sizin cihazınızdır ve sağınad ki tüm cihazlara görünür seçeneğini aktif hale getirip aşağıdaki taramalardan göndereceğiniz cihazı seçip seçtiğiniz cihazda gelen paylaşım davetini onaylayarak blueetoth ile paylaşımı gerçekleştirmiş olursunuz

    saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)
    10 yıl önce cevaplandı

      arkadaşım gerçekten çok teşekkür ederim,başka hiçbir yerde çözüm bulamamıştım,nerde ise cihaz arızalı diye servise götürecektim.sağol ya...

      kullanici845164 kullanici845164 (11)