Samsung S6 Edge sürekli kendi kendine reset atıyor

S6 Edge telefonum sürekli reset atıyor.

Bunu nasıl halledebilirim ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Cihazın kendini resetlemesi cihazda ciddi bir sorun olduğunu gösterir. Samsung Galaxy S6 Edge cihazı önce bir fabrika ayarlarına döndürmeyi denemelisin.  Sorun belki yüklediğin bir programdan kaynaklanabilir.

    Samsung Galaxy S6 Edge eğer sıfırlanma sonrası da reset atıyorsa o zaman donanımsal bir sorun var denilebilir. Bu durumda tek yapman gereken servise götürmek.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hakan abi yarlarına olmasın'da ayarlarına olsun 😄 darkcrak 5 yıl önce
    • tdk mısın mübarek @darkcrak 😂 hakan 5 yıl önce
    • 😂🤣😂 yakında TDK'de çalışa bilirim? darkcrak 5 yıl önce

    Değiştirmek istesem mesala bu ayarda hangi telefon var ?

    Ortada fiziksel tuşu olması lazım.

    3.5 mm kulaklık girişi olması lazım.

    s6 edge kadar hızlı olması lazım.

    Piyasada böyle telefon hangisi var başka ?

    jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Anakartı arızalıysa hiç uğraşmanı tavsiye etmem. Yeni bir telefon alman daha mantıklı olur. omercik 5 yıl önce
    • İkinci el anakart bulabiliyorsan elbette bunu teknik servis takar. Sadece işlem ücreti alır. Bunu telefonda sorabilirsin. Takmak için ne kadar ücret alacaklarını sana söylerler. alattin 5 yıl önce